Програми дитячого дня народження

Організація та проведення дитячого дня народження на основі пейнтболу, лазертагу, квесту для дітей віком від 6 до 16 років на локаціях пейнтбольного клубу Б3 у місті Львові.

Знову у Вас виникло запитання, де відсвяткувати дитяче день народження? Є безпрограшний варіант! Хочете, щоб День народження Вашої дитини згадували ще довгий час, а його друзі та однокласники просили батьків про таку ж програму? Тоді вибирайте ігрову програму у пейнтбольному клубі Б3.

Дитячий пейнтбол

День народження для дитини - саме довгоочікуване свято. Задовго до цієї дати він починає мріяти, які подарунки отримає, кого з друзів запросить в гості, в які ігри вони гратимуть, який торт спече мама…

дитячий пейнтбол дитячий пейнтбол

І якщо для дитини це очікування тільки приємне, то для батьків не дуже: як розмістити дітлахів у себе в квартирі? Як їх розважати? Чим нагодувати? Як встежити за кожним? Як потім, після веселого святкування, привести в порядок будинок? Але є батьки, які вже давно не задають собі таких питань. Тому що у них є відповідь - Дитячий пейнтбол з клубом Б3!!!

Вартість гри у дитячий пейнтбол з однієї особи

Клуб Б3
Економ
Стандарт
Ультра
Будні дні
100 куль / 250 грн
200 куль / 330 грн
500 куль / 450 грн
Вихідні та святкові дні
100 куль / 250 грн
200 куль / 330 грн
500 куль / 490 грн

У вартість входить все необхідне спорядження та супровід інструктора

дитячий пейнтбол дитячий пейнтбол

Взяти участь в грі пейнтбол може кожен бажаючий, оскільки від гравця не потрібна спеціальна фізична підготовка, а правила для гри в пентбол - прості і зрозумілі для дітей. У нашому клубі діти грають в пейнтбол від 6 років!

Кожен гравець нашого пейтбольного клубу отримує спеціальне захисне спорядження, яке дозволяє надійно захистити гравця від численних ударів кульок з фарбою. Фарба, яка використовується в кульках, абсолютно нешкідлива для людини, вона виробляється фабриками, що базуються на виготовленні лікарських капсул. За «бойовими» діями стежитимуть наші кращі інструктори.

Діти можуть грати, як в окремій дитячій команді, так і разом з дорослими.

Лазертаг для дітей

Гра лазертаг з клубом Б3 безпечна для дітей, грати в неї дуже просто і весело: діти поділяються на дві команди, мета кожної набрати якомога більше балів, вражаючи супротивників і базу.

Енергійна розвага для іменинника та його гостей! На Вас чекають яскраві враження від лазерних боїв на особистих локаціях клубу Б3.

лазертаг для дітей лазертаг для дітей

Вартість гри у лазертаг з однієї особи

Клуб Б3
1 година
2 години
Будні дні
200 грн
350 грн
Вихідні дні
200 грн
380 грн

У вартість входить все необхідне спорядження та супровід інструктора

Тривалість свята може бути будь-якою, але зазвичай це триває від 1-єї до 2-х годин. Цього часу достатньо, щоб діти отримали задоволення, зігнали свою енергію і при цьому не надто сильно втомилися.

лазертаг для дітей лазертаг для дітей

Якщо ви хочете подарувати своїй дитині захоплююче оригінальне свято і весело відсвяткувати дитячий день народження, то завітайте в клуб Б3!

Квест «Заручник гри»

У кожного з нас є найбажаніший день в році і спогади про нього повинні залишитися в пам'яті на довгий час, адже це не просто день, це День народження. Всі найближчі поруч, дарують радість, сміх, ну і звичайно ж подарунки. Здавалося, нічого не може зіпсувати цей день, але раптом друзі почули гучне цокання. Що це може бути?

квест для дітей квест для дітей

квест для дітей квест для дітей

Це ж таймер на бомбі, ударної сили якої, вистачить для знищення цілого міста. На циферблаті 89:59, а у гравців лише 2 шляхи, бігти куди очі дивляться, сподіваючись на те, що зможуть уникнути загибелі. Або стати героями, зуміти подолати всі важкі випробування, складні головоломки, і впоратися з заплутаним механізмом бомби. Цим врятувати себе, близьких і мільйон незнайомих жителів міста.

Гравці, зважившись на відчайдушний крок, усвідомлюють що колись вони вже робили щось подібне, адже насправді ці діти таємні агенти «Альфа», які працювали на британську розвідку МІ-6. Вони вважалися професіоналами своєї справи: провели ряд операцій з порятунку полонених, затриманні небезпечних злочинців і отримання секретних даних. Але з часом в світі зникла потреба в послугах спецзагону і урядом було прийнято рішення відправити агентів «Альфа» у відставку та стерти пам'ять, щоб уникнути можливості витоку інформації.

квест для дітей квест для дітей

Захоплюючий сценарій, цікава локація, антуражна атмосфера подарують юним шукачам пригод - незабутні емоції. А батьки тим часом можуть провести час в кімнаті відпочинку. Якщо ви хочете, щоб цей день став незабутнім не тільки для дітей, а й для дорослих, вирушайте на надсекретне завдання від Б3 Квест.

Вартість квесту 1800 грн з 10 осіб

Пейнтбол, лазертаг, квест - найкращі подарунки на дитячий День народження. Для хлопчиків і дівчаток будь-якого віку!