Лазертаг у Львові

Лазертаг - вид активного відпочинку для всієї родини, безконтактний лазерний бій на будь-якій з локацій клубу Б3 у Львові та за його межами! Учасниками можуть бути, як дорослі так і діти.

лазертаг для дорослих львів лазертаг для дорослих львів

Лазертаг - це абсолютно безпечне і безконтактне моделювання справжнього бою. Для стрільби використовується лазерна зброя, якою необхідно вразити датчики на голові противника, за допомогою невидимого для ока інфрачервоного променю. Перед грою гравці поділяються на команди, гра проводиться до поразки всіх гравців супротивника і виконання завдання (наприклад: захоплення прапора, захоплення бази противника, порятунок заручників). Можливе використання різних сценаріїв проведення бою як готових, так і своїх.

Лазертаг – це чудовий варіант для святкування: днів народжень, корпоративів, дитячих свят.

лазертаг для дорослих львів лазертаг для дорослих львів

Ціни на гру в лазертаг

Клуб Б3
30хв
1 год
2 год
3 год
Будні дні
150 грн
200 грн
375 грн
550 грн
Вихідні дні
150 грн
200 грн
375 грн
550 грн

В ціну входить спорядження та інструктор на весь час гри.

Переваги лазертаг:

  • Можливість стрільби до 200 метрів.
  • Більша точність стрільби, за рахунок відсутності впливу вітру.
  • Немає необхідності в захисних костюмах. Завдяки чому грати в лазертаг легше та безпечніше.
  • Відсутність фізичних патронів позбавляє від необхідності в боєприпасах. Кількість пострілів можна обмежити програмно або грати з нескінченним боєприпасом.
  • Попадання враховуються датчиками, що виключає можливість обману.
лазертаг для дорослих львів лазертаг для дорослих львів

Хочете отримати заряд позитивної енергії і масу незабутніх вражень? Тоді Вам просто необхідно спробувати себе в ролі справжнього стрільця з лазерної гвинтівки і отримати величезне задоволення від імітації реальних військових дій. Зніміть напругу після трудового тижня і отримайте заряд гарного настрою в компанії друзів та близьких!