Закинутий завод

Закритий майданчик являє собою одне цільне крите приміщення в будівлі, ігровою площею 1600м.кв. та повністю освітлюється. Для клієнтів є роздягальні, тир, туалет, зона відпочинку, де можна попити чаю, та поділитися за столом враженнями з друзями. У будь який час тут сухо та затишно, незалежно від погоди за вікном та від того, як швидко настане вечір і сховається сонце. Оптимальна кількісь гравців на полі 6-12. Тільки на цьому майданчику ми проводимо ігри для бійців 6-14років (з забезпеченням відповідного спорядження та додатковими заходами безпеки). 

  • Ваша гра не залежатиме від світлового дня та погоди. Якщо у Вас своя маска, то зверніть увагу на особливості гри в будівлі та освітлення, де тоноване скло може бути не доречним.
  • Якщо у Вас велика компанія, скажімо гравців 15, то цікавіше вже поділитися на три команди по 5 і зробити маленький турнір.
  • Для гри в приміщенні Вам стане в пригоді тактика, яку застосовує миша - маневрувати і швидко реагувати, і тоді маєте всі шанси на перемогу. Рухатись треба швидко, хитро і непослідовно, але головне не послизнутись на підлозі, бо вийде кольорова миша :)
  • Гра в закритому приміщенні ще одна нагода перевірити бойовик на міцність. Хотілось пустити чергу, ... пробігтися по відкритому простору, .. кулі летять, але всі повз, .. так буває тільки в казках і бойовиках : кульки тільки в кіно летять абикуди, тільки не в героя :)

   Сподобався майданчик? Розкажи друзям!