Страйкбол у Львові

Страйкбол (strikeball, airsoft) – подібний на пейнтбол, але без фарби, або на лазертаг, але з кулями, або Call of duty, але в реальності. Гра в страйкбол зародилася, як тренування військовослужбовців, а тепер страйкбольні бої - це один з видів активного відпочинку у Львові, який є чудовим проведенням часу разом з друзями чи сім’єю у найбільшому клубі Б3. Грати в страйкбол - це спортивно і цікаво!

страйкбол львів страйкбол львів

Вартість гри з однієї особи

Клуб Б3
Локація клубу
Виїзні ігри
Будні дні
250 грн
250 грн + оплата трансфера
Вихідні дні
250 грн
250 грн + оплата трансфера

У вартість входить:

  • Захисне спорядження;
  • Привод (зброя);
  • Супровід інструктора під час гри
страйкбол львів страйкбол львів

Хочете по особливому відсвяткувати день народження, організувати тімбілдінг або корпоратив, а може просто пограти у страйкбол з компанією друзів?!

Ми організуємо Ваше свято на будь-якому з наших майданчиків, або приїдемо до Вас! Ми забезпечимо Вас необхідним обладнанням та спорядженням, організуємо тактичну гру (за будь-яким сценарієм: розмінування, звільнення заручників, утримання об'єкта), інтерактивну пригоду (по тематиці Зомбіленда, S.T.A.L.K.E.R., Загін самогубців і т.д.) або спортивний турнір.

Ви шукаєте місце для тренування у страйкбол у Львові, або поблизу міста?

страйкбол львів страйкбол львів

Наші майданчики, які розташовані у Львові, дозволяють грати в страйкбол навіть у будні дні після роботи або навчання. Заміські майданчики відмінно підходять для тренувань на вихідні. При цьому у нас є ряд критих майданчиків, які дозволяють грати в будь-який час року, незважаючи на температуру погоди та опади.

Страйкбол – активний формат відпочинку з друзями!