ДИТЯЧІ ВИПУСКНІ


Випускні - свята, що показують наскільки швидко зростають діти. Он тільки був малесенький, ходив у ясла, а вже відзначає випускний у садочку. Перші 4 шкільних роки проминули - час влаштовувати випускний у 4 класі. Такі етапи надзвичайно особливі, тому святкувати їх також треба особливо, по-новому!

Яким має бути дитячий випускний

Мабуть, найголовніший шкільний випускний у 11 й 9 класі пам'ятає кожен, та чи пам'ятаєте Ви свій перший випуск? Нагадаємо: прикрашена кульками, актова зала дитячого садка, усі в якомусь гарному вбранні та виконують напівзабуті вірші, пісні та танці. На цю картину з милуванням дивляться батьки та вихователі. Подивімося правді у вічі: здебільшого то був і є визначний день для дорослих. Клуб Б3 вважає такий стан речей несправедливим, тому пропонує створити незабутній день як для батьків, так і для дітей.

тайм таг1 таймтаг2

У нас безліч ідей для неперевершеного випускного у 4 класі. Це буде:

 1. Незвично. Закладемося, ви не бачили, не пробували нічого подібного! Забудьте про нудний відпочинок, пориньте у яскраві емоції!
 2. Сучасно. Наші сини, доньки зовсім не схожі на нас. Їх дуже важно чимось здивувати, адже вони живуть у світі гаджетів, дивовижних розумних іграшок та віртуальної реальності. Вони - плоди 21 сторіччя, але це не означає, що Б3 не зможе викликати подив і захоплення у їхніх очах!
 3. Активно. Активне святкування створене для непосидючих малюків, яким не цікаво сидіти на місці в очікуванні своєї черги розповідати віршик. Під час такого свята діти та дорослі не тільки можуть вразити присутніх своїми здібностями, але й стати справжньою командою.
 4. Смачно. Святковий стіл догодить кожному!

Пакети акційних пропозицій для святкування випускних 

 

Квест на вибір + Лазертаг/Таймтаг/Заморозка + Альтанка
10 осіб 20 осіб 30 осіб
3600 грн 7000 грн 9000 грн

 

Квест на вибір + Пейнтбол + Альтанка
10 осіб 20 осіб 30 осіб
4500 грн 8000 грн 11000 грн

 

Квест  + Бампербол + Дженга + Альтанка
10 осіб 20 осіб 30 осіб
5000 грн 9500 грн 13000 грн

 

Пакет-драв

 

«Драйв»

Квест + Пейнтбол + Пазл + Кейтеринг + Альтанка
20 осіб 30 осіб
16000 грн 23000 грн

 

«Драйв +»

Квест + Лазертаг + Дженга + Бампербол + Пазл + Кейтеринг + Альтанка
20 осіб 30 осіб
19000 грн 26000 грн

*за поганої погоди можна буде провести на критій локації

Як відсвяткувати випускний у молодших класах 

Свята роблять життя яскравішим, створюють спогади, які згадуються навіть через десятки років. Львівський екстрим-клуб допоможе запам'ятати вам і вашій дитині випуск 4 класу!

 • Ви будете у захваті від різноманітних активних ігор: бамбербол, лазертаг, пейнтбол!
 • Перевірте свої здібності у спеціальних квестах, конструкторах та мегаіграх! Наповнення квесту готується спеціально для вас!
 • Пориньте у світ захопливих розваг: дріфт-карти, атракціони віртуальної реальності, батути та багато іншого!

тайм таг1 таймтаг2

Легко виходьте за рамки звичних канонів дитячих вечірок, організувавши повноцінне активне торжество, чи зробіть нас його частиною - неофіційним продовженням, яке подарує ураган вражень учасникам різного віку.

 • Обладнання встановлюється у приміщенні, де буде відбуватися святкування, або на одному з наших полігонів.
 • Обирайте щось одне, що точно захопить усіх! Комбінуйте активності, аби було ще цікавіше.
 • Повари клубу чудово готують, проте можна розташуватися на полігоні зі своєю їжею та напоями, приготувати ароматні страви самостійно! До ваших послуг барбекю, мангали, бесідки.
 • Найближчий полігон розташований у центрі Львова, проте за містом знаходяться інші майданчики, де великі компанії почуваються більш вільно - трансфер організуємо!

Щось незрозуміло, готові зробити замовлення? Звертайтеся по телефону, пишіть на e-mail, у соціальних мережах! Замовляйте на сайті зворотній дзвінок від менеджера, який пролунає через 90 секунд після подання заявки. Якщо є вільний час, ласкаво просимо до офісу, де ви отримаєме відповіді на виниклі питання!

Крокуйте назустріч найбільш незвичному відпочинку у житті вашої дитини! Ми поруч!


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів

НАША АДРЕСА
вул. Шевченка, 313A,
м. Львів,
Україна
ТЕЛЕФОН
EMAIL
НАПИСАТИ НАМ

Б3 пейнтбольний клуб Львів © 2008 - 2020

Час завантаження сторінки: 0,1064 s

Top