КОНСТРУКТОР


Конструктор – це тімбілдинг абсолютно нового ігрового формату в Україні.

Чудовий варіант для створення крутої атмосфери в колективі, згуртування, налагодження комунікації та співпраці. Адже у цій грі немає запеклого суперництва та боротьби – тут єдина ціль. І для перемоги необхідно спільно працювати!

конструктор 1конструктор 2

Яке завдання?

Побудувати разом із командою конструкцію із величезної кількості деталей, гвинтиків, відповідно до креслення. А без співпраці, командної роботи, зворотного зв'язку, постійного діалогу, комунікації та взаємодопомоги це не вдасться зробити.

Велика конструкція працює за ланцюжковою реакцією, і якщо у якійсь із частин проекту щось зроблено неправильно – слід шукати, де ж припустилися помилки, інакше конструктор не вдасться зібрати до кінця.

конструктор 3конструктор 4

Слід бути готовими до того, що не все вийде одразу. Спочатку доведеться запускати механізми по декілька разів, виправляти помилки, поки конструкція не запрацює, як слід... Але для цього у вас і є команда, дружнє плече колеги!

Що необхідно для гри?

  • від 15 до 100 людей;
  • 1,5-3 години;
  • просторе приміщення (офіс, кафе, кімната для відпочинку) або ж навіть площадка на вулиці.

У нас є різні варіанти креслень та сотні деталей для будування конструкцій. Доставимо усе необхідне на вашу локацію або ж чекаємо у нас у Львові (вул. Шевченка, 313). Проведемо інструктаж, розкажемо правила «Конструктора», проведемо розминку і в позитивній атмосфері розпочнемо гру!

конструктор 5конструктор 6

Яка користь?

Результатом цього формату тімбілдингу є не тільки задоволення від спільної перемоги, весело проведений час, а й більш дружній, згуртований колектив! Бо спільна ціль єднає, зближує. І ще «Конструктор» є дуже красномовною грою, якщо її грамотно читати! Спостерігайте за діями своїх колег чи підлеглих, щоб визначити:

конструктор 7конструктор 8

  • Нових лідерів у команді;
  • Сильні та слабкі сторони працівників;
  • Як хто комунікує, радиться, просить про допомогу, заперечує;
  • Хто проявляє ініціативу і не боїться брати на себе відповідальність;
  • Як ваш колектив реагує на невдачі та радіє успіхам.

конструктор 9

Ці висновки можете спроектувати на робочі будні!

Весела музика, коментарі ведучого, спільне цікаве завдання, невимушена атмосфера – тімбілдинг у такому форматі запам'ятається усім надовго!

Радимо «Конструктор» не тільки колективам з метою командоутворення, а й для святкувань днів народжень, корпоративів, відпочинку із друзями!

Із «Конструктором» збудувати команду мрії легко!


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів

НАША АДРЕСА
вул. Шевченка, 313A,
м. Львів,
Україна
ТЕЛЕФОН
EMAIL
НАПИСАТИ НАМ

Б3 пейнтбольний клуб Львів © 2008 - 2020

Час завантаження сторінки: 0,1089 s

Top