КВЕСТИ


Квест -це командна гра.

Аби пройти його вам потрібна команда, яка крок за кроком уважно виконає усі завдання.

Цей вид активного відпочинку захоплює дітей і дорослих. Кожен відчуває себе детективом чи героєм, що рятує світ.

Все залежить від обраного сценарію.

Не знаєте як успішно пройти квест?

Ось декілька секретів від команди Б3 :

 • Включіть кмітливість та логіку
 • Будьте спритними
 • Найважливіше - підтримуйте командний дух
 • з головою занурюйтесь у тему квесту

Обирайте цікавий для вас сценарій та бронюйте!    

Також ми можемо організувати для вас повноцінне свято. Корпоратив, день народження, парубоцьку вечірку. Усе, що ви забажаєте.

Вам потрібно лише зателефонувати або написати.

Можемо поєднати квест з пейнтболом, таймтагом чи лазертагом.

 Квест може стати частиною вашого тімбілдингу, адже переш за все - це робота в команді.

До квесту можна додати мега ігри, ведучого або аніматорів.

Та й не лише ігри, ми можемо створити для вас повноцінну подію.

 • розваги
 • харчування
 • фото та відео зйомку
 • підібрати виїзну локацію.

Створимо для вас особливу пропозицію. Сконтактуйтесь з нами і наші менеджери неодмінно допоможуть вам.


Квест – один із найоригінальніших способів відсвяткувати день народження, корпоратив, здивувати друга чи просто відпочити з компанією! Клуб «Б3» запрошує пройти квест у Львові чи за межами міста.

 

Окрім готових квестів, займаємося написанням сценаріїв під замовлення! Розробляємо автоквести, дитячі та індивідуальні квести на дні народження, корпоративи.

Місце проведення: або на нашій локації у Львові (Шевченка, 313а), або на виїзді.

 

ЗАМОВЛЯЙТЕ КВЕСТ У ПЕЙНТБОЛЬНОМУ КЛУБІ «Б3» У ЛЬВОВІ!

СЦЕНАРІЇ КВЕСТІВ РОЗРОБИМО ВІДПОВІДНО ДО ПОБАЖАНЬ
ВАШОЇ КОМПАНІЇ ЧИ КОЛЕКТИВУ!

Не знаєте, як провести час із друзями у вихідні? Набридли відеоігри, кафе, кінотеатри, творчі вечори та концерти? Тоді ми пропонуємо вам пройти квест у Львові! Ця нова інтерактивна розвага на декілька годин гарантовано наповнить ваше життя цікавими, яскравими враженнями та радісними емоціями.

Що таке реальні квести (Львів)

Це інтелектуальна гра, в якій усіх учасників замикають у приміщенні, з котрого вони мають знайти вихід за відведений час, вирішуючи головоломки та знаходячи різні предмети згідно із умовами завдань. Початково цей жанр існував лише в форматі ігор для консолей та примітивних персональних комп’ютерів. Дивно, що ідея перенести його до реальності виникла в людей лише у кінці 2000-х років, коли подібні заходи почали організовувати в деяких країнах Азії та ЄС. Нарешті, в 2010-х мода дійшла вже до пострадянського простору. І тепер, завдяки компанії «Б3 Клуб», ви можете пройти захоплюючий квест по Львову в будь-який зручний для вас день та час.

Головна особливість таких ігор полягає в тому, що чим більша компанія друзів зібралась, тим цікавіше буде проходити випробування кожному з членів команди. Перемога, зазвичай, одна на всіх, але в цих розвагах передбачена також і змагальна складова. Ви можете зробити все, що від вас залежить, аби продемонструвати, що краще за інших володієте логікою. Крім того, в вас буде можливість спробувати свої лідерські якості, пропонуючи ефективні організаційні рішення, розподіляючи ролі та обов’язки.

Найкращі квести у Львові від клубу Б3

Наша компанія вже давно успішно працює на ринку проведення інтерактивних розважальних заходів. У нас ви можете замовити організацію дня народження, дівич-вечору, парубоцької чи корпоративної вечірки.

Окрім квестів ми надаємо додаткові послуги:

 • проведення заходів на виїзних локаціях,
 • смачне харчування прямо під час ігри;
 • професійна фото- та відеозйомка.

В розвазі можуть приймати участь також актори-аніматори, куратори-ведучі. А для тих, хто бажає не тільки вирішувати завдання на логіку, а і спробувати себе в екшн-змаганнях, ми поєднуємо квести із елементами лазертагу, пейнтболу, таймтагу.

Насьогодні пропонуємо наступні готові сценарії:

 1. «Місія нездійсненна». Ідеально підходить тим, хто обожнює романтику шпигунських пригод. Головна ціль гравців — знешкодити бомбу. Цю гру ми можемо організувати не тільки на власних майданчиках, а й на вашій локації — в офісі, в розважальному центрі, на свіжому повітрі поза межами міста.
 2. «Антивірус». Захоплююча історія, протягом якої вам належить користуватися спорядженням для «Таймтагу». Є декілька різних варіантів сценаріїв. Організувати цей захід можемо майже на будь-якій локації.

Рівень складності квестів регулюється. Ми можемо підібрати набір завдань для гравців будь-якого віку: від дошкільнят до пенсіонерів. Отож наші послуги будуть корисні як при проведенні свят у дитячих садках, так і в організації тімбілдингових заходів у серйозних компаніях. А якщо жоден з наших готових сценаріїв вам не підходить, це теж не проблема! За замовленням ми розробимо унікальний квест по Львову, ураховуючи всі ваші побажання.


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів

НАША АДРЕСА
вул. Шевченка, 313A,
м. Львів,
Україна
EMAIL
НАПИСАТИ НАМ

Б3 пейнтбольний клуб Львів © 2008 - 2023

Час завантаження сторінки: 0.0379 s

//
Top