Активний відпочинок у Львові

Активний відпочинок в місті Львів в пейнтбольному клубі «Б3» - це можливість отримати гострі враження, проявити свою спритність, силу та витривалість. Львівський клуб активного відпочинку пропонує безліч варіантів проведення часу для сімейного дозвілля, корпоративного свята, дня народження або іншого заходу.

Гарантований вибух яскравих вражень

«Б3» - це клуб активного відпочинку у Львові, де можна чудово провести час з сім'єю, друзями або колегами. Тут ви зможете звільнитися на деякий час від повсякденних проблем, дати волю емоціям і отримати заряд гарного настрою. У «Б3» вас чекають різноманітні види дозвілля:

 • пейнтбол;
 • лазертаг;
 • страйкбол тощо.

Активний відпочинок в клубі «Б3» у місті Львов подарує незабутні драйвові емоції та враження. До послуг відвідувачів – різноманітність сценаріїв, спеціально обладнані майданчики, сучасне якісне спорядження, зручні роздягальні, комфортабельна зона-лодж. Заклад надає послуги організації заходів під ключ. У нас можна провести дитячий день народження, корпоратив у стилі мілітарі, парубочий або дівич-вечір, річницю весілля, зустріч випускників. Ми підберемо оригінальний сценарій, надамо спеціально обладнаний майданчик та комфортабельні місця для перепочинку від виснажливих «військових» дій.

Пейнтбольні баталії для влучних й швидких

Гра в пейнтбол - один з кращих варіантів екстремального відпочинку у Львові. Стрілянина кульками створює відчуття реальних військових дій й змушує повірити в максимальну реальність того, що відбувається. На полігоні ви отримаєте хорошу спортивну розрядку, порцію адреналіну та незабутніх драйвових відчуттів.

Пейнтбол – це варіант активного відпочинку для людей самого різного віку й статури Львова. У нього із захопленням грають чоловіки, жінки, діти. При дотриманні правил ризик отримати травму не більш, ніж в звичайних рухливих іграх. Популярність цієї гри серед жителів та гостей нашого міста зростає із кожним днем. Це відмінний спосіб розірвати кільце сірих буднів та провести дозвілля оригінально, весело й з користю для здоров'я.

На користь вибору пейнтбольних баталій можна привести безліч аргументів:

 • новизна й насиченість гострими відчуттями;
 • відсутність жорстких обмежень за віком та фізпідготовки;
 • можливість відкрити в собі нові якості, підвищити самооцінку.

Львівський клуб активного відпочинку «Б3» пропонує кілька локацій для пейнтбольних баталій. У нас є ігрова арена в центральній частині Львова та закритий майданчик із освітленням, також гра може проводитися на загальнодоступних територіях.

Лазертаг – реалістичність та абсолютна безпека

Лазертаг є одним з найпопулярніших способів активного відпочинку в стилі мілітарі у Львові. До його безперечних переваг можна віднести наступні фактори:

 • відсутність великовагового спорядження;
 • мінімальна травмоопасность;
 • на влучність не впливають погодні умови;
 • менша вартість, ніж у пейнтболу.

Лазертаг не вимагає від учасника особливої ​​фізичної підготовки, а при «попаданні» абсолютно відсутні больові відчуття. Тому в лазерних боях із задоволенням беруть участь жінки та діти.

Львівський клуб активного відпочинку «Б3» організовує лазерні бої на спеціально обладнаних полігонах чи на відкритій місцевості. Це відмінна ідея для проведення вільного часу всією сім'єю або в компанії друзів, незабутнього дня народження або корпоративу.

Страйкбол – неймовірні емоції і адреналін

Військово-спортивна гра страйкбол – вибір тих, хто хоче відчути себе справжнім шутером без серйозної шкоди для здоров'я. Страйкбольні бої є популярним видом екстремального відпочинку, взяти участь у Львові в них можна в клубі «Б3».

Страйкбол цінують за:

 • реалістичність того, що відбувається;
 • великий вибір зброї (приводів);
 • різноманітність сценаріїв.

Львівський клуб активного відпочинку «Б3» організовує страйкбольні бої різної тривалості й тематики. Це відмінний варіант для дорослого дня народження, тімбілдінга, корпоративу або просто зустрічі в колі друзів.

Пропозиціії для інтелектуалів

Любителям розгадувати таємниці та загадки ми пропонуємо спробувати свої сили в квестах. Спеціальні локації з декількох кімнат наповнені головоломками, загадками, лабіринтами й таємними ходами. Реалістичні декорації, світлові та звукові ефекти занурять команду учасників в гру, головна мета якої – знайти вихід з кімнати.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів

НАША АДРЕСА
вул. Шевченка, 313A,
м. Львів,
Україна
EMAIL
НАПИСАТИ НАМ

Б3 пейнтбольний клуб Львів © 2008 - 2023

Час завантаження сторінки: 0.1069 s

//
Top