ЛАЗЕРТАГ


Лазертаг - вид активного відпочинку для всієї родини, безконтактний лазерний бій на будь-якій з локацій клубу «Б3» у Львові та за його межами! Учасниками можуть бути, як дорослі, так і діти.

лазертаг1

Це абсолютно безпечне і безконтактне моделювання справжнього бою. Для стрільби використовується лазерна зброя, якою необхідно вразити датчики на голові противника, за допомогою невидимого для ока інфрачервоного променю. Перед грою гравці поділяються на команди, гра проводиться до поразки всіх гравців супротивника і виконання завдання (наприклад: захоплення прапора чи бази противника, порятунок заручників). Можливе використання різних сценаріїв проведення бою як вже готових, так і своїх.

Лазертаг – чудовий варіант для святкування днів народжень, корпоративів, дитячих свят.

лазертаг3лазертаг4

Ціни на гру в лазертаг:

  450 грн — перша година

225 грн — друга година

*У ціну входять спорядження та послуги інструктора на весь час гри.
* Форма за додаткову плату, а саме: 50 грн

Мінімальна кількість гравців - 6 осіб

Переваги лазертагу:

 • Можливість стрільби до 200 метрів;
 • Більша точність стрільби завдяки відсутності впливу вітру;
 • Немає необхідності в захисних костюмах, тому грати в лазертаг легше та безпечніше;
 • Відсутність фізичних патронів позбавляє від необхідності в боєприпасах. Кількість пострілів можна обмежити програмно або грати з нескінченним запасом;
 • Попадання враховуються датчиками, що унеможливлює обман суперників.

 лазертаг5 лазертаг6

Хочете отримати заряд позитивної енергії і
масу незабутніх вражень?

Тоді вам просто необхідно спробувати себе в ролі справжнього стрільця з лазерної гвинтівки і отримати величезне задоволення від імітації реальних військових дій. Зніміть напругу після трудового тижня і отримайте заряд гарного настрою в компанії друзів та близьких!

лазертаг7 лазертаг8


Лазертаг у Львові

Відкрити в собі незнанні здібності, навчитись їх концентрувати, направляти в заданий напрямок, дати вільний вихід надлишковій енергії призначений lasertag або лазертаг. Львів цінує допитливих та рішучих людей, то ж приєднуйтесь до шанувальників крутих розваг сучасного формату. Високотехнологічна мілітарі гра лазертаг для дітей та дорослих проводиться в спеціально обладнаному приміщенні або на відкритих майданчиках. Захоплюючі дух сценарії лазерних баталій підготував лазертаг клуб "Б3" у Львові:

 • космічні війни;
 • легенди, основані на історичних подіях;
 • відтворення улюблених комп’ютерних ігор.

Можна самостійно спланувати план гри. Зброєю є лазерний промінь. Гравцям надається висококласне спорядження:

 • електронний автомат (тагер), який за зовнішнім виглядом та влучністю не поступається новітній військовій зброї;
 • повязку – датчик, що фіксує влучення.

Детально розроблені лабіринти, укриття, музичний та світовий супровід, візуальні ефекти допомагають повністю зануритись у вигадану реальність.

 

Лазертаг на день народження та корпоратив

Весела, динамічна розвага наповнює учасників братерським духом, об’єднує згуртовує для досягнення єдиної мети. Грати можуть люди будь якого віку старше 6 років, ступінь фізичної підготовки не має значення, не потрібно спеціального одягу. Промінь безпечний, не завдає не приємних відчуттів. На швидкість та дистанцію пострілу не впливають природні фактори. Ідеально підійде лазертаг у Львові на день народження та корпоратив. Хоча електронне табло висвітлює результати турніру, в умовах максимально наближених до бойових дій завжди перемагає дружба.

 

Лазерні бої на спеціальному полігоні за містом запам’ятаються надовго, стануть справжньою легендою колективу, адже це не просто відпочинок, це отримання нових знань, навиків, вибуху позитивних емоцій.

Організація свят і заходів

Професійні інструктори нашого клубу мають величезний досвід проведення неперевершених видовищних свят. Завчасно можна обрати сценарій, запрограмувати:

 • час;
 • кількість життів;
 • додаткове озброєння (міни, розтяжки, гранати, бомби, аномальні зони).

Перед початком бою гравці знайомляться з правилами гри. Технічно вивірене, точне, легке навіть для самих маленьких, спорядження, необмежений фронт тактичних дій, абсолютна безпека перетворять звичайний захід у цікаву пригоду.


ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів

НАША АДРЕСА
вул. Шевченка, 313A,
м. Львів,
Україна
EMAIL
НАПИСАТИ НАМ

Б3 пейнтбольний клуб Львів © 2008 - 2023

Час завантаження сторінки: 0.0832 s

//
Top