Локації для гри у Пейнтбол - "ЗАКИНУТИЙ ЗАВОД"
ВИЇЗНІ ЛОКАЦІЇ

Закритий майданчик є одним суцільним критим приміщенням ігровою площею 1600 м. кв., повністю освітлюється.

Для клієнтів є роздягальні, тир, туалет, зона відпочинку, де можна попити чаю та поділитися за столом враженнями з друзями.

У будь-який час тут сухо та затишно, незалежно від погоди за вікном та від того, як швидко настане вечір і сховається сонце.

Оптимальна кількісь гравців на полі - 6-12. Тільки на цьому майданчику ми проводимо ігри для бійців 6-14 років (з забезпеченням відповідного спорядження та додатковими заходами безпеки).

Ваша гра не залежатиме від світлового дня та погоди. Якщо у вас своя маска, то зверніть увагу на особливості гри в будівлі та освітлення, де тоноване скло може бути недоречним.

  • Якщо у вас велика компанія, скажімо, гравців 15, то цікавіше поділитися на три команди по 5 і зробити маленький турнір.
  • Для гри в приміщенні вам стане у пригоді тактика, яку застосовує миша: маневрувати і швидко реагувати, тоді матимете всі шанси на перемогу. Рухатися треба швидко, хитро і непослідовно, але головне - не послизнутися на підлозі, бо вийде кольорова миша. :)
  • Гра в закритому приміщенні ще одна нагода перевірити бойовик на міцність. Хотілося пустити чергу, пробігтися по відкритому простору, кулі летять, але всі повз..? Так буває тільки в казках і бойовиках: кульки хіба в кіно летять абикуди, тільки не в героя. :)

Сподобався майданчик? Розкажи друзям!


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів

НАША АДРЕСА
вул. Шевченка, 313A,
м. Львів,
Україна
EMAIL
НАПИСАТИ НАМ

Б3 пейнтбольний клуб Львів © 2008 - 2023

Час завантаження сторінки: 0.0790 s

//
Top