Локації для гри у Пейнтбол - "ЗАКИНУТИЙ ЗАВОД"Закритий майданчик є одним суцільним критим приміщенням ігровою площею 1600 м. кв., повністю освітлюється.

Для клієнтів є роздягальні, тир, туалет, зона відпочинку, де можна попити чаю та поділитися за столом враженнями з друзями.

У будь-який час тут сухо та затишно, незалежно від погоди за вікном та від того, як швидко настане вечір і сховається сонце.

Оптимальна кількісь гравців на полі - 6-12. Тільки на цьому майданчику ми проводимо ігри для бійців 6-14 років (з забезпеченням відповідного спорядження та додатковими заходами безпеки).

Ваша гра не залежатиме від світлового дня та погоди. Якщо у вас своя маска, то зверніть увагу на особливості гри в будівлі та освітлення, де тоноване скло може бути недоречним.

  • Якщо у вас велика компанія, скажімо, гравців 15, то цікавіше поділитися на три команди по 5 і зробити маленький турнір.
  • Для гри в приміщенні вам стане у пригоді тактика, яку застосовує миша: маневрувати і швидко реагувати, тоді матимете всі шанси на перемогу. Рухатися треба швидко, хитро і непослідовно, але головне - не послизнутися на підлозі, бо вийде кольорова миша. :)
  • Гра в закритому приміщенні ще одна нагода перевірити бойовик на міцність. Хотілося пустити чергу, пробігтися по відкритому простору, кулі летять, але всі повз..? Так буває тільки в казках і бойовиках: кульки хіба в кіно летять абикуди, тільки не в героя. :)

Сподобався майданчик? Розкажи друзям!


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів

НАША АДРЕСА
вул. Шевченка, 313A,
м. Львів,
Україна
ТЕЛЕФОН
EMAIL
НАПИСАТИ НАМ

Б3 пейнтбольний клуб Львів © 2008 - 2020

Час завантаження сторінки: 0,1140 s

Top