Пейнтбол як засіб психотерапії


сьома новина

Пейнтбол – це не тільки активний відпочинок, а й фізична розрядка. Також він служить емоційній зарядці та покращенню психологічного стану людини. Тільки з розуміння, що це «гра», можна зробити висновок про те яка це чудова та незамінна штука. Ми граємо з дитинства і граємо все життя.

Для чого дорослій людині потрібна гра?

  • відпочинок, зняття напруження;
  • розвага, задоволення, нові емоції;
  • зміна діяльності.

Гра в пейнтбол позитивно впливає не тільки на фізичне, а й на психологічне здоров'я:

  • Пейнтбол покращує емоційний стан та самопочуття людини. Гра підвищує настрій людини, завдяки новим враженням та досягненням. А самопочуття людини, в свою чергу, залежить від його емоційного стану. Адже, навіть людина, що знаходиться у важкому стані, у момент емоційного підйому, може відчути себе абсолютно здоровою.
  • Пейнтбольна гра дозволяє підвищити та закріпити свою самооцінку. А важливо це не тільки для молодого покоління, але й для дорослих, солідних людей. Під час гри кожен отримує можливість показати себе, свої особисті якості – оцінити їх самому та бути оціненим. Це і вміння керувати, будувати стратегію поведінки, ставити та виконувати задачі, взаємодіяти у команді. Ну, і, звичайно ж, фізична підготовка.
  • Гра в пейнтбол допомагає покращити взаємодію з іншими людьми. Адже пейнтбол – це, впершу чергу, кмандна гра.
  • Гра в пейнтбол дозволяє не тільки отримати нові, але й виявити вже існуючі емоції. У повсякденному житті людям потрібно вміти бути стриманими, спокійними та дисциплінованими. Про це можна забути під час гри!

Пейнтбол – яскравий та захоплюючий вид дозвілля, він наділений усіма перевагами гри, що позитивно впливають на організм та психіку людини.

А значить, ГРАЙТЕ НА ЗДОРОВ'Я!


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів

НАША АДРЕСА
вул. Шевченка, 313A,
м. Львів,
Україна
EMAIL
НАПИСАТИ НАМ

Б3 пейнтбольний клуб Львів © 2008 - 2023

Час завантаження сторінки: 0.0722 s

//
Top