Пейнтбол як засіб психотерапії


сьома новина

Пейнтбол – це не тільки активний відпочинок, а й фізична розрядка. Також він служить емоційній зарядці та покращенню психологічного стану людини. Тільки з розуміння, що це «гра», можна зробити висновок про те яка це чудова та незамінна штука. Ми граємо з дитинства і граємо все життя.

Для чого дорослій людині потрібна гра?

  • відпочинок, зняття напруження;
  • розвага, задоволення, нові емоції;
  • зміна діяльності.

Гра в пейнтбол позитивно впливає не тільки на фізичне, а й на психологічне здоров'я:

  • Пейнтбол покращує емоційний стан та самопочуття людини. Гра підвищує настрій людини, завдяки новим враженням та досягненням. А самопочуття людини, в свою чергу, залежить від його емоційного стану. Адже, навіть людина, що знаходиться у важкому стані, у момент емоційного підйому, може відчути себе абсолютно здоровою.
  • Пейнтбольна гра дозволяє підвищити та закріпити свою самооцінку. А важливо це не тільки для молодого покоління, але й для дорослих, солідних людей. Під час гри кожен отримує можливість показати себе, свої особисті якості – оцінити їх самому та бути оціненим. Це і вміння керувати, будувати стратегію поведінки, ставити та виконувати задачі, взаємодіяти у команді. Ну, і, звичайно ж, фізична підготовка.
  • Гра в пейнтбол допомагає покращити взаємодію з іншими людьми. Адже пейнтбол – це, впершу чергу, кмандна гра.
  • Гра в пейнтбол дозволяє не тільки отримати нові, але й виявити вже існуючі емоції. У повсякденному житті людям потрібно вміти бути стриманими, спокійними та дисциплінованими. Про це можна забути під час гри!

Пейнтбол – яскравий та захоплюючий вид дозвілля, він наділений усіма перевагами гри, що позитивно впливають на організм та психіку людини.

А значить, ГРАЙТЕ НА ЗДОРОВ'Я!


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів

НАША АДРЕСА
вул. Шевченка, 313A,
м. Львів,
Україна
ТЕЛЕФОН
EMAIL
НАПИСАТИ НАМ

Б3 пейнтбольний клуб Львів © 2008 - 2020

Час завантаження сторінки: 0,1154 s

Top