Все, що потрібно знати початківцю про пейнтбол


дев'ята новина

Про пейнтбол можна говорити багато. Пейнтбол – це чудовий спосіб скинути напругу після важкого робочого тижня, це легальна можливість для дорослих згадати дитинство і пограти у «войнушку», зрештою, це непоганий варіант для корпоративного відпочинку, де ти можеш відігратися на шефові без жодних наслідків для кар'єри.

Що таке пейнтбол? Це спорт і чудова гра. Основне завдання гри – «вивести з ладу» якнайбільше суперників. В якості зброї застосовуються маркери – пневматичні рушниці, заряджені кульками з фарбою. Гравець вибуває з змагання при прямому попаданні кульки.

Як грати в пейнтбол?

Стратегій та сценаріїв гри існує безліч, все залежить від кількості гравців і вашої фантазії. Найпопулярніші сценарії: «Стінка на стінку», «Центральний прапор», «Два прапори», «Прапор на дорозі», «Кожен сам за себе», «Один на один». Загалом принцип пейнтболу зводиться до простого правила: «влуч у супротивника до того, як він влучив у тебе». Можна передивитись безліч відео, де детально розповідається про найбільш вдалі техніки «бою», але по-справжньому навчитись грати можна лише на полі. Тому радимо, знайти хороший пейнтбольний клуб, взяти друзів і від душі попрактикуватись.

Види пейнтболу

Виділяють кілька видів пейнтболу. Розподіл відбувається залежно від підготовки гравців, сценарію та відмінностей у правилах ведення змагання.

Спортивний пейнтбол – це спорт в чистому вигляді, аж до проведення міжнародних змагань. Цей вид має найбільш жорсткі правила і вимагає від гравців чималої фізичної підготовки.

Ігровий (сюди також відносять тактичний та лісовий) – найбільш кінематографічний вид пейнтболу, оскільки організовується на відкритому просторі: в лісі, на покинутих будівельних майданчиках, в дитячих таборах, занедбаних військових частинах, в межах міста і за його межами. Такий вид гри дає значно більший простір для реалізації сценаріїв, правила тут м'якші і від учасника не вимагається бути спортсменом, достатньо спритності та швидкості. До того ж для створення максимальної атмосфери пейнтбольні клуби часто застосовують піротехніку.

Корпоративний або прокатний – це якраз хороший варіант для відпочинку колективу або компанії друзів, які лише хочуть спробувати свої сили в пейнтболі. Ігри проводяться на спеціально обладнаних майданчиках Рaintball Сlub Б3.

Правила гри в пейнтбол

Як і будь-яка гра, пейнтбол має свої правила, які застосовуються і в спортивному, і в тактичному варіанті змагань.

  1. Непорушне правило – на поле можна виходити лише в спеціальній екіпіровці: шлем та маска, камуфляж, рукавички та бутси.
  2. Ні за яких умов не можна знімати маску під час гри.
  3. Гравець вибуває зі змагання при попаданні в цього кулі з фарбою.
  4. Забороняється стріляти в супротивника впритул.
  5. Не можна повторно використовувати кульки з фарбою, які не розірвалися під час пострілу (окрім всього іншого, так ви ризикуєте попсувати «легальні» патрони).
  6. Будь-які суперечливі ситуації на майданчику вирішує суддя.

Як бачите правил не надто багато і більшість з них спрямовані на забезпечення вашої безпеки під час гри, тобто в ваших інтересах їх дотримуватись.

Пейнтбол вже багато років набирає популярність, тому, якщо ви захочете приєднатись до клубу фанатів цього спорту, проблема з пошуком майданчика та екіпіровки навряд чи виникне. В нашій країні доволі багато професійних пейнтбольних клубів. Зокрема, у Львові свої послуги пропонує Клуб Б3. Він єдиний у місті має закритий майданчик для гри і найбільший відкритий майданчик площею 30 000 м. кв. Приходьте і насолоджуйтесь грою. Ми впевнені, що вам сподобається.


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів
Б3 пейнтбольний клуб Львів

НАША АДРЕСА
вул. Шевченка, 313A,
м. Львів,
Україна
EMAIL
НАПИСАТИ НАМ

Б3 пейнтбольний клуб Львів © 2008 - 2023

Час завантаження сторінки: 0.0824 s

//
Top